Služby

PIXMEDIA.CZ » Služby » Webhosting

Webhosting PIXHOST

Pro provoz Vaší internetové prezentace potřebujete vlastní doménu a webhosting, který Vám velice rádi zařidíme za zvýhodněnou cenu. Pokud si tedy objednáte webhosting PIXHOST společně s vytvořením internetové prezentace, bude Vás stát webhosting PIXHOST pouhých 1.500,- Kč / rok a k tomu dostanete jednu doménu zdarma!

Parametry webhostingu PIXHOST

Vyhrazený prostor 2 GB
Počet aliasů 2. řádu neomezeno
Počet domén 3. řádu (subdomény) neomezeno
Počet e-mailových schránek 10 / dohodou
Maximální velikost jedné e-mailové schránky 500 MB
Dlouhodobá dostupnost 100%

Více informací ohledně webhostingu PIXHOST najdete na našich stránkách www.pixhost.cz, kde můžete provést i objednávku zároveň s objednáním vytvoření internetové prezentace.

Co je to doména?

Doména je internetová adresa, na které se zobrazí Vaše internetová prezentace.
Možnosti registrace domén jsou široké a můžete si vybrat naši národní koncovku .CZ nebo koncovky nadnárodní a koncovky jiných států. K webhostingu PIXHOST navíc můžete mít doménu .CZ nebo .EU zdarma!

Co je to webhosting?

Webhosting je pronájem prostoru na webovém serveru, který je nepřetržitě 24/7 připojen k internetu a Vaše prezentace je kdykoliv a odkudkoliv dostupná. S webhostingem PIXHOST získáte veškeré potřebné služby a servis pro provoz Vaší prezentace. Servery jsou neustále pod dohledem a v případě vzniku náhlého problému je tento problém okamžitě řešen s minimálními následky.