PIXMEDIA.CZ » O nás

O nás

O nás

Zabýváme se zejména tvorbou a vývojem webových stránek, internetových obchodů a projektů, ale poskytujeme také reklamní, marketingové a webhostingové služby pro Vaše úspěšné podnikání.

Tvorbě a vývoji internetových stránek se aktivně věnujeme již od roku 2000 a na českém trhu jsme začali působit na počátku roku 2007. Za tuto dobu máme za sebou spoustu spokojených zákazníků a řadu úspěšných webových stránek, internetových obchodů a projektů.

Své služby a produkty neustále zlepšujeme a inovujeme. Zajímáme se o nejmodernější technologii a přinášíme ji na český trh s předstihem oproti konkurenci. S námi budete vždy o krok napřed a Vaše prezentace bude technologicky moderní a nadčasová. Naše práce nás baví, vždy pracujeme s nasazením a dodržujeme veškeré standardy dle norem.

Poskytujeme

Pomáháme především tuzemským klientům tvořit úspěšné webové projekty. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, podle jeho cílů, potřeb a aktuálních světových trendů s předstihem ostatních firem v ČR.

Nebojíme se podpořit nadějné talenty a námi vybrané internetové projekty.

Prezentace vždy optimalizujeme pro všechny nejpoužívanější prohlížeče jako jsou Internet Explorer, Chrome, Mozilla Firefox, Opera a Safari, ale také tiskovou verzi prezentace a zobrazení bez případné podpory kaskádových stylů CSS nebo bez obrázků.

Naše služby

Napsali o nás « Předchozí | Další »

 • Spolupracujeme již dlouho a jsme velice spokojeni jak s návrhem a fungováním našich stránek, tak se službami firmy.
  Mgr. Jana Hložková
  ZŠ a MŠ Staré Město, www.skolastaremesto.cz
 • Ochota vyhovět všem požadavkům, rychlá realizace a výborná spolupráce!
  Ctirad Sára
  fotograf - www.ctiradsara.cz
 • Děkujeme za výrobu internetových obchodů pro naší společnost Eurokam system s.r.o. Dlouholetá spolupráce s PIXMEDIA probíhá dle naších přestav a požadavků.
  Jiří Hanke
  Eurokam system s.r.o., prodej kvalitních krbů, kamen a vložek
 • Děkuji Vám a celému týmu PIXMEDIA za vstřícné a příkladně rychlé zpracování našich webových stránek. Velmi oceňujeme zejména adekvátnost a pružnost komunikace s Vámi při řešení zdánlivých maličkostí při dokončování našeho webu a s čistým svědomím Vás budeme doporučovat všem našim klientům a partnerům.
  Ivo Kohoutek
  Almalex Inc. - právní kancelář
 • Pokud někdy budete uvažovat o internetovém obchodě, tak doporučuji využít služeb týmu PIXMEDIA. Jejich produkt PIXSHOP mi nabídl všechny funkce, které jsem potřeboval. Velmi také oceňuji rychlou podporu a příjemné jednání. Rozhodně doporučuji!
  Petr Zach
  www.tvojehodinky.cz a www.tvojesperky.com
 • Jsme spokojeni s profesionálním přístupem Vaší firmy při tvorbě našeho e-shopu. Také Vám chceme poděkovat za vynikající technickou podporu Vaší firmy. Při realizaci dalších projektů určitě opět využijeme Vašich služeb.
  Robert Krenželák
  Autodiagnostika ROBEKO - prodej diagnostických zařízení a příslušenství
 • PIXMEDIA pro mne dělala již tři webové stránky a se všemi jsem velmi spokojen. Oceňuji i následné služby. Vždy když něco na stránkách měním setkám se s rychlou a odbornou pomocí.
  MUDr. Mojmír Šugárek
  REVMA s.r.o. - interní a revmatologická ambulance
 • S Jakubem Křibíkem ze společnosti PIXMEDIA spolupracujeme na tvorbě našich stránek TopŠkolky.cz už téměř dva roky a jsme s jeho prací maximálně spokojeni. Pan Křibík do našeho projektu vložil řadu svých nápadů a přispěl tak k perfektnímu fungování našich stránek. Systém webu je jednoduchý a přehledný, stejně jako administrace webu.
  Ing. Martina Šebestová
  TopŠkolky.cz, www.topskolky.cz
 • Ráda bych Vám poděkovala za nový e-shop, ten první byl prima, ale tento druhý předčil moje očekávání. Zároveň Vás chci pochválit za výbornou spolupráci, rychlé řešení mých požadavků a ochotnou pomoc či odbornou radu. Čtyři roky spokojenosti u PIXMEDIA - to hovoří za vše.
  Kateřina Hankeová
  Tapety a dekorace na zeď
 • Chci Vám velmi poděkovat za tvorbu stránek pro agenturu na úklid a pečlivé žehlení prádla ChciVyžehlit.cz. Vystihl jste maximálně moji představu, máte opravdu cit pro detail a dokážete vyjít zákazníkovi vstříc. Velmi doporučuji.
  Martina Kořenková
  ChciVyžehlit.cz, www.chcivyzehlit.cz
 • S přístupem, s nápady a s realizací služeb firmy PIXMEDIA je z mé strany dlouholetá spokojenost, kdy jednání je rychlé, korektní a profesionální. Doporučujeme!
  Ing. Radek Novotný
  za firmy Compas Capital Consult, s. r. o. a TEXTIL INVEST s.r.o.
 • Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s PIXMEDIA. Ochota vyhovět všem našim sebe náročnějším požadavkům a to od samotné grafiky po funkčnost webu. Taktéž jsme vděční za pravidelnou kontrolu a rady. Při realizaci dalších projektů budeme s PIXMEDIA rozhodně počítat!
  BeWooden
  Ručně vyráběné dřevěné modní doplňky.
 • Spolupráci s PIXMEDIA můžeme vřele doporučit, reakce na naše požadavky k návrhu a úpravě nového webu byla vždy rychlá a to i přesto, že jsme většinu úprav řešili přes e-mail a telefon, vše upraveno k naší spokojenosti. Společnost s kvalitní službou a rychlým servisem, s dalším projektem rádi oslovíme PIXMEDIA.
  Ing. Martin Smilovský
  HASMI s.r.o. - Gumové díly & Pogumování
 • Jednou jsem měl vidinu mých již dlouho vytoužených motokrosových stránek. Tato vidina byla pouze v mé hlavě, ale za pomocí PIXMEDIA jsem byl schopen ve velice krátkém termínu vlastnit stránky mých snů, které jsou ještě lepší, než byla má vlastní představa. PIXMEDIA odvedla skvělou a rychlou práci! Great Job!!!
  Miroslav Masný
  MX KINGS - novinky a zajímavosti ze světového motokrosu
 • Velmi děkujeme za vytvoření našich stránek, jsou hezké a přehledné. Velmi oceňuji odbornou a rychlou pomoc i následné služby.
  Mgr. Barbara Raszyková, ředitelka
  ZŠ Mjr. Ambrože Bílka a MŠ Metylovice, www.skolametylovice.cz
 • Tvorba našich webových stránek a jejich údržba to je firma PIXMEDIA. Rádi bychom touto cestou poděkovali za vytvoření stránek, a tím i podpoření našeho působení na trhu s okrasnými rostlinami a jehličinami.
  Petr a Pavla Filipcovi
  Růžová školka Fryčovice, www.ruzovaskolka.cz
 • Chtěla bych Vám moc poděkovat za ty webovky a ten nápad. Je to přesně to co jsem chtěla, ale neuměla to dát „dokupy“, ale s Vaší šikovnosí to vyšlo. Ještě jednou moc děkuji!
  Ing. Slavka Krystová Florková
  ředitelka Střední odborné školy ochrany osob a majetku
 • Líbí se mi jednoduchost s jakou se vždy lehce domluvíme na tom, co chci a rychlost realizace změn. Stránky jsou přehledné, hezké, upoutají pozornost a velmi jednoduše se mi editují. Zároveň oceňuji poradenství na telefonu či přes e-mail. Celkově jsem velmi spokojená a zůstávám stálým věrným klientem.
  Bc. Eva Kubenková
  za Apartmány Eva a Sluneční studio zdraví
 • Jsme velmi spokojeni s novou verzí našich stránek, také s Vaším přístupem a flexibilitou při vyřizování našich požadavků.
  Ing. Dalimil Zrzavý
  za firmy UNIS COOL, s.r.o. a GTB GROUP, s.r.o.
 • S Vaší prací jsme již od roku 2008 nadmíru spokojeni a Vašich služeb a napádů budeme využívat i nadále. Vše je vždy podle našich představ a za to Vám velice děkujeme.
  Kolektiv Parfumeries a Glamour
  maloobchod a velkoobchod parfémů a značkové kosmetiky
 • Spolupráce na tvorbě webových stránek s firmou PIXMEDIA probíhala velmi profesionálně. Ocenil jsem velmi rychlé reakce na naše požadavky, které nebyly vždy úplně zřejmé. Líbil se mi přístup, kdy p. Jakub Křibík se snažil podle svých zkušeností sdělovat i svůj vlastní pohled a nekonal pouze na základě našeho zadání. Jen tak se podařilo vytvořit stránky skutečně profesionální a odpovídající přesně naší představě.
  Hynek Falta
  KRIZOVÝ MANAGEMENT, www.europroject3000.cz
 • Toto studio nám pomohlo realizovat naši myšlenku e-shopu přesně podle našich představ, vše rychle, kvalitně a vždy se super domluvou. Všem můžeme jen doporučit!!!
  Ing. Jakub Najdek
  Five-ten.cz - prodej originálních produktů světové značky
 • Děkujeme touto cestou firmě PIXMEDIA, která nám pomohla vytvořit naše firemní internetové stránky! Kreativní nápady, praktické rady a dobrá spolupráce při tvorbě stránek i další udržbě. Děkujeme za spolupráci, ve které budeme nadále pokračovat!
  MUDr. René Boglevský
  ASK ToRe s.r.o. - ortopedie a traumatologie pohybového aparátu
 • Spolupráce probíhala na profesionální úrovni, rychlé zpětné vazby, vynikající komunikace a ani po předání projektu Vás toto studio nenechá napospas nástrahám, které se objeví v průběhu... Za nás a naši firmu můžeme VŠEM jen DOPORUČIT!!!!!
  Vital-clean.cz
  Kompletní úklidové služby a půjčovna strojů
 • Děkuji za skvělou a rychlou práci na webu. Oceňuji zejména pečlivý a starostlivý přístup odpovídající nejmodernějším požadavkům na webové stránky. Doporučuji.
  Vojtěch PIF Schlesinger
  JACKIN.cz - Underground House Prague
 • PIXMEDIA a pana Křibíka považujeme za spolehlivého partnera. Oceňujeme, že se vždy v maximální míře snaží realizovat naše představy a v případě potřeby nám doporučí i jiná, vhodnější řešení.
  JUDr. Petr Vybíral, Ph.D
  VVV Legal s.r.o., advokátní kancelář
 • Moc, moc Vám děkujeme za včasné nahrávání jídelníčků, našich aktualit, aktivit, fotografií a dalšího obsahu na webové stránky. Perfektně jste také vyřešil problémy v mém Outlook Express. Jste vždy spolehlivý a zodpovědný. Vážíme si toho.
  Danuše Venglářová
  zástupkyně ředitelky Základní a mateřské školy Skalice u Frýdku-Místku