O nás

PIXMEDIA.CZ » O nás

O nás

Zabýváme se zejména tvorbou a vývojem webových stránek, internetových obchodů a projektů, ale poskytujeme také reklamní, marketingové a webhostingové služby pro Vaše úspěšné podnikání.

Tvorbě a vývoji internetových stránek se aktivně věnujeme již od roku 2000 a na českém trhu jsme začali působit na počátku roku 2007. Za tuto dobu máme za sebou spoustu spokojených zákazníků a řadu úspěšných webových stránek, internetových obchodů a projektů.

Své služby a produkty neustále zlepšujeme a inovujeme. Zajímáme se o nejmodernější technologii a přinášíme ji na český trh s předstihem oproti konkurenci. S námi budete vždy o krok napřed a Vaše prezentace bude technologicky moderní a nadčasová. Naše práce nás baví, vždy pracujeme s nasazením a dodržujeme veškeré standardy dle norem.

Poskytujeme

Pomáháme především tuzemským klientům tvořit úspěšné webové projekty. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, podle jeho cílů, potřeb a aktuálních světových trendů s předstihem ostatních firem v ČR.

Nebojíme se podpořit nadějné talenty a námi vybrané internetové projekty.

Prezentace vždy optimalizujeme pro všechny nejpoužívanější prohlížeče jako jsou Internet Explorer, Chrome, Mozilla Firefox, Opera a Safari, ale také tiskovou verzi prezentace a zobrazení bez případné podpory kaskádových stylů CSS nebo bez obrázků.

Naše služby

Napsali o nás

 • PIXMEDIA pro mne dělala již tři webové stránky a se všemi jsem velmi spokojen. Oceňuji i následné služby. Vždy když něco na stránkách měním setkám se s rychlou a odbornou pomocí.
  MUDr. Mojmír Šugárek
  REVMA s.r.o. - interní a revmatologická ambulance
 • Děkuji za skvělou a rychlou práci na webu. Oceňuji zejména pečlivý a starostlivý přístup odpovídající nejmodernějším požadavkům na webové stránky. Doporučuji.
  Vojtěch PIF Schlesinger
  JACKIN.cz - Underground House Prague
 • S Vaší prací jsme již od roku 2008 nadmíru spokojeni a Vašich služeb a napádů budeme využívat i nadále. Vše je vždy podle našich představ a za to Vám velice děkujeme.
  Kolektiv Parfumeries a Glamour
  maloobchod a velkoobchod parfémů a značkové kosmetiky
 • Líbí se mi jednoduchost s jakou se vždy lehce domluvíme na tom, co chci a rychlost realizace změn. Stránky jsou přehledné, hezké, upoutají pozornost a velmi jednoduše se mi editují. Zároveň oceňuji poradenství na telefonu či přes email. Celkově jsem velmi spokojená a zůstávám stálým věrným klientem.
  Bc. Eva Kubenková
  za Apartmány Eva a Sluneční studio zdraví
 • Děkuji Vám a celému týmu PIXMEDIA za vstřícné a příkladně rychlé zpracování našich webových stránek. Velmi oceňujeme zejména adekvátnost a pružnost komunikace s Vámi při řešení zdánlivých maličkostí při dokončování našeho webu. Jsme si velmi dobře vědomi toho, že tyto maličkosti Vás stály neméně času, jako práce na základní koncepci a tvorbě celých stránek.
  Almalex Inc. si pokládá za čest, že právě PIXMEDIA pomohla našemu webu na svět a s čistým svědomím Vás budeme doporučovat všem našim klientům a partnerům.
  Ivo Kohoutek
  Almalex Inc. - právní kancelář
 • Jednou jsem měl vidinu mých již dlouho vytoužených motokrosových stránek. Tato vidina byla pouze v mé hlavě, ale za pomocí PIXMEDIA jsem byl schopen ve velice krátkém termínu vlastnit stránky mých snů, které jsou ještě lepší, než byla má vlastní představa. PIXMEDIA odvedla skvělou a rychlou práci! Great Job!!!
  Miroslav Masný
  MX KINGS - novinky a zajímavosti ze světového motokrosu
 • PIXMEDIA a pana Křibíka považujeme za spolehlivého partnera. Oceňujeme, že se vždy v maximální míře snaží realizovat naše představy a v případě potřeby nám doporučí i jiná, vhodnější řešení.
  JUDr. Petr Vybíral, Ph.D
  VVV Legal s.r.o., advokátní kancelář
 • Ráda bych Vám poděkovala za nový e-shop, ten první byl prima, ale tento druhý předčil moje očekávání. Zároveň Vás chci pochválit za výbornou spolupráci, rychlé řešení mých požadavků a ochotnou pomoc či odbornou radu. Čtyři roky spokojenosti u PIXMEDIA - to hovoří za vše.
  Kateřina Hankeová
  Tapety a dekorace na zeď
 • Chtěla bych Vám moc poděkovat za ty webovky a ten nápad. Je to přesně to co jsem chtěla, ale neuměla to dát „dokupy“, ale s Vaší šikovnosí to vyšlo. Ještě jednou moc děkuji!
  Ing. Slavka Krystová Florková
  ředitelka Střední odborné školy ochrany osob a majetku
 • Tvorba našich webových stránek a jejich údržba to je firma PIXMEDIA.
  Rádi bychom touto cestou poděkovali za vytvoření stránek, a tím i podpoření našeho působení na trhu s okrasnými rostlinami a jehličinami.
  Petr a Pavla Filipcovi
  Růžová školka Fryčovice, www.ruzovaskolka.cz.
 • Chci Vám velmi poděkovat za tvorbu stránek pro agenturu na úklid a pečlivé žehlení prádla ChciVyžehlit.cz. Vystihl jste maximálně moji představu, máte opravdu cit pro detail a dokážete vyjít zákazníkovi vstříc. Velmi doporučuji.
  Martina Kořenková
  ChciVyžehlit.cz, www.chcivyzehlit.cz
 • Děkujeme za výrobu internetových obchodů pro naší společnost Eurokam system s.r.o. Dlouholetá spolupráce s PIXMEDIA probíhá dle naších přestav a požadavků.
  Jiří Hanke
  Eurokam system s.r.o., prodej kvalitních krbů, kamen a vložek
 • Spolupracujeme již dlouho a jsme velice spokojeni jak s návrhem a fungováním našich stránek, tak se službami firmy.
  Mgr. Jana Hložková
  ZŠ a MŠ Staré Město, www.skolastaremesto.cz
 • Pokud někdy budete uvažovat o internetovém obchodě, tak doporučuji využít služeb týmu PIXMEDIA. Jejich produkt PIXSHOP mi nabídl všechny funkce, které jsem potřeboval. Velmi také oceňuji rychlou podporu a příjemné jednání. Rozhodně doporučuji!
  Petr Zach
  www.tvojehodinky.cz a www.tvojesperky.com
 • Když jsme poprvé přišli se zájmem inovovat naše stavající firemní webové stránky a nápadem propojit 3 rozdílné weby dohromady v jeden velký celek, přišlo nám to jako rozmazlenost...Se studiem PIXMEDIA jsme však našli rychle společnou řeč a dospěli jsme k rychlému, kvalitnímu a jednoduchému řešení, ze kterého vznikl náš nový web. Spolupráce probíhala na profesionální úrovni, rychlé zpětné vazby, vynikající komunikace a ani po předání projektu Vás toto studio nenechá napospas nástrahám, které se objeví v průběhu... Za nás a naši firmu můžeme VŠEM jen DOPORUČIT!!!!!
  Vital-clean.cz
  Kompletní úklidové služby a půjčovna strojů
 • Děkujeme touto cestou firmě PIXMEDIA, která nám pomohla vytvořit naše firemní internetové stránky! Kreativní nápady, praktické rady a dobrá spolupráce při tvorbě stránek i další udržbě. Děkujeme za spolupráci, ve které budeme nadále pokračovat!
  MUDr. René Boglevský
  ASK ToRe s.r.o. - ortopedie a traumatologie pohybového aparátu
 • Moc, moc Vám děkujeme za včasné nahrávání jídelníčků, našich aktualit, aktivit, fotografií a dalšího obsahu na webové stránky. Perfektně jste také vyřešil problémy v mém Outlook Express. Jste vždy spolehlivý a zodpovědný. Vážíme si toho.
  Danuše Venglářová
  zástupkyně ředitelky Základní a mateřské školy Skalice u Frýdku-Místku
 • S přístupem, s nápady a s realizací služeb firmy PIXMEDIA je z mé strany dlouholetá spokojenost, kdy jednání je rychlé, korektní a profesionální. Doporučujeme!
  Ing. Radek Novotný
  za firmy Compas Capital Consult, s. r. o. a TEXTIL INVEST s.r.o.
 • Toto studio nám pomohlo realizovat naši myšlenku e-shopu přesně podle našich představ, vše rychle, kvalitně a vždy se super domluvou. Všem můžeme jen doporučit!!!
  Ing. Jakub Najdek
  Five-ten.cz - prodej originálních produktů světové značky
 • Jsme velmi spokojeni s novou verzí našich stránek, také s Vaším přístupem a flexibilitou při vyřizování našich požadavků.
  Ing. Dalimil Zrzavý
  za firmy UNIS COOL, s.r.o. a GTB GROUP, s.r.o.
 • S Jakubem Křibíkem ze společnosti PIXMEDIA spolupracujeme na tvorbě našich stránek TopŠkolky.cz už téměř dva roky a jsme s jeho prací maximálně spokojeni. Pan Křibík do našeho projektu vložil řadu svých nápadů a přispěl tak k perfektnímu fungování našich stránek. Systém webu je jednoduchý a přehledný, stejně jako administrace webu.
  Ing. Martina Šebestová
  TopŠkolky.cz, www.topskolky.cz
 • Ochota vyhovět všem požadavkům, rychlá realizace a výborná spolupráce!
  Ctirad Sára
  fotograf - www.ctiradsara.cz
 • Jsme spokojeni s profesionálním přístupem Vaší firmy při tvorbě našeho e-shopu. Také Vám chceme poděkovat za vynikající technickou podporu Vaší firmy. Při realizaci dalších projektů určitě opět využijeme Vašich služeb.
  Robert Krenželák
  Autodiagnostika ROBEKO - prodej diagnostických zařízení a příslušenství
 • Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s PIXMEDIA. Ochota vyhovět všem našim sebe náročnějším požadavkům a to od samotné grafiky po funkčnost webu. Taktéž jsme vděční za pravidelnou kontrolu a rady. Při realizaci dalších projektů budeme s PIXMEDIA rozhodně počítat!
  BeWooden
  Ručně vyráběné dřevěné modní doplňky.

Předchozí | Další